Dziś, 5 bm., od godz. 8 do 12 na Rynku stanie mobilny punkt poboru krwi. Krwiobus będzie się od tej pory pojawiał w Jarosławiu w każdy pierwszy wtorek miesiąca. Krwiodawcy, pamiętajcie, by zabrać dowód osobisty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze