Sykowni będą gwoździem programu Dożynek Gminnych, które odbędą się 3 września w Birczy.
Impreza obejmuje wszystkie elementy tradycyjnego święta plonów; o 14 msza dziękczynna w kościele parafialnym, potem przemarsz dożynkowy na stadion w Starej Birczy, ceremonie dożynkowe, a potem już tylko występy artystyczne. Publiczność bawić będą: dzieci i młodzież z terenu gminy, zespół wokalno-taneczny „Tyrawa Wołoska”, Birczaństa Kapela Ludowa oraz zespół przemyskiego klubu garnizonowego. Wieczorowa porą zabawa taneczna z zespołem Tankard.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A kiedy swojskie fabryki , szkoły , żłobki , baseny , korty ,mieszkania aby Przemyślacy nie musieli uciekać na zmywaki .
temat dla życiahttp://forum.gazeta.pl/forum/w,165,164582293,164582293,CBS_w_Aptekach_Ciecko_w_Przemyslu.html
A kiedy swojskie fabryki , szkoły , żłobki , baseny , korty ,mieszkania aby Przemyślacy nie musieli uciekać na zmywaki .
temat dla życiahttp://forum.gazeta.pl/forum/w,165,164582293,164582293,CBS_w_Aptekach_Ciecko_w_Przemyslu.html