Reklama

Ogólnopolska Konferencja Ratownicza

11/11/2016 10:30

Podkarpackie Stowarzyszenie Ratowników Medycznych wraz z Polskim Towarzystwem Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki oraz Polskim Czerwonym Krzyżem organizuje w Dubiecku I Ogólnopolską Konferencję Ratowniczą.

Konferencja, której patronem jest prof. Antoni Bryk, odbędzie się 18 i 19 listopada w dubieckim zamku. Główna tematyka będzie dotyczyć ratownictwa u dzieci, dziecka maltretowanego, hipotermii, ale także nowych wytycznych, procedur i rozporządzeń dla ratowników oraz rozwiązywania problemów w systemie. – To wydarzenie jest szczególnie ważne nie tylko dla pracowników systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego, ratowników, lekarzy i pielęgniarek systemu oraz dyspozytorów, ale też dla całego społeczeństwa. Pozwoli pogłębić umiejętności oraz podjąć dyskusję nad istotnymi zmianami w ratownictwie, ważnymi ze względu na polepszenie skuteczności w ratowaniu życia i zdrowia ludzi – uważają organizatorzy.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ratownik - niezalogowany 2016-11-12 10:16:56

    pic na wodę, 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ratownik 2 - niezalogowany 2017-01-06 03:17:07

    Taki pic, że przyjechało ok. 200 pracowników systemu z całej Polski i pytali, kiedy będzie kolejna.Nie powiem ilu było ratowników z Przemyśla...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości