Podkarpackie Stowarzyszenie Ratowników Medycznych wraz z Polskim Towarzystwem Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki oraz Polskim Czerwonym Krzyżem organizuje w Dubiecku I Ogólnopolską Konferencję Ratowniczą.

Konferencja, której patronem jest prof. Antoni Bryk, odbędzie się 18 i 19 listopada w dubieckim zamku. Główna tematyka będzie dotyczyć ratownictwa u dzieci, dziecka maltretowanego, hipotermii, ale także nowych wytycznych, procedur i rozporządzeń dla ratowników oraz rozwiązywania problemów w systemie. – To wydarzenie jest szczególnie ważne nie tylko dla pracowników systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego, ratowników, lekarzy i pielęgniarek systemu oraz dyspozytorów, ale też dla całego społeczeństwa. Pozwoli pogłębić umiejętności oraz podjąć dyskusję nad istotnymi zmianami w ratownictwie, ważnymi ze względu na polepszenie skuteczności w ratowaniu życia i zdrowia ludzi – uważają organizatorzy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Taki pic, że przyjechało ok. 200 pracowników systemu z całej Polski i pytali, kiedy będzie kolejna.Nie powiem ilu było ratowników z Przemyśla...
pic na wodę,
Taki pic, że przyjechało ok. 200 pracowników systemu z całej Polski i pytali, kiedy będzie kolejna.Nie powiem ilu było ratowników z Przemyśla...