Pierwszy kwietnia już minął, więc to nie jest dowcip. Osobnik na zdjęciu to nowo odkryty gatunek niedźwiedzia miejskiego, podgatunek przemyski. Jeszcze nieznany zoologom.
Występuje jedynie w Przemyślu, przy ulicy Sanockiej, w okolicy parku wodnego. Spotkanie z nim nie jest groźne, pod warunkiem, że ma się mocno zmącony zmysł estetyki i zero wiadomości z anatomii. A tak serio. Nie zdziwiłbym się, gdybym zobaczył coś takiego na prywatnym podwórku, wszak nie takie bociany tam ludzie stawiają. Tylko że to nie prywatna zagroda, a przestrzeń publiczna.

Niedźwiedź brunatny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Podobnie jak tablica z L.K. w Warszawie.
w Przemyskim parku wodnym pojawił się... hipopotam xD
Jak już wielokrotnie była o tym mowa - w mieście tak zabytkowym i wyjątkowym na swój sposób potrzebny jest ESTETA MIEJSKI. Esteta miejski z prawdziwego zdarzenia. Taki, który faktycznie wypełnia swoją funkcję, a nie tylko robi pozorowane działania. Wówczas tego typu koszmary nie miałyby miejsca...
W sumie tu chodzi tylko o brak proporcji , która wynika z umieszczenia zbyt dużej części nóg w tym podłożu . Wystarczy go tylko "wyciągnąć" i wspomniana " estetyka" wróci. Tylko czy wtedy niedżwiedż będzie stał ,czy się przewróci
A ja sądzę, że trzeba się czepić czepialskiego i mu przy........ Ć to takie proporcje złapie że jak jajogłowy będzie wyglądał ja postuluję by go na wolność wypuścić bo w takiej małej kladce sobie siedzi
Niedźwiadek jest ok, fajna atrakcja dla dzieci i bezpieczna
To proszę o przeniesienie go na Plac Zabaw, może być nawet na wodny Plac Zabaw. Urząd Miasta nie panuje nad tym, co dzieje się w mieście. Musi być ESTETA miejski z charakterem...operatywny i z wiedzą, a nie STATYSTA do liczby, lub kolejny kolega z klasy ...
Co to za góóóóóóóóóówno????????????????????????????????????? :D WTF
Podobnie jak tablica z L.K. w Warszawie.
w Przemyskim parku wodnym pojawił się... hipopotam xD
Jak już wielokrotnie była o tym mowa - w mieście tak zabytkowym i wyjątkowym na swój sposób potrzebny jest ESTETA MIEJSKI. Esteta miejski z prawdziwego zdarzenia. Taki, który faktycznie wypełnia swoją funkcję, a nie tylko robi pozorowane działania. Wówczas tego typu koszmary nie miałyby miejsca...