Reklama

Okiem czepialskiego: Niedźwiedź po przemysku

17/04/2017 18:00

Pierwszy kwietnia już minął, więc to nie jest dowcip. Osobnik na zdjęciu to nowo odkryty gatunek niedźwiedzia miejskiego, podgatunek przemyski. Jeszcze nieznany zoologom.

Występuje jedynie w Przemyślu, przy ulicy Sanockiej, w okolicy parku wodnego. Spotkanie z nim nie jest groźne, pod warunkiem, że ma się mocno zmącony zmysł estetyki i zero wiadomości z anatomii. A tak serio. Nie zdziwiłbym się, gdybym zobaczył coś takiego na prywatnym podwórku, wszak nie takie bociany tam ludzie stawiają. Tylko że to nie prywatna zagroda, a przestrzeń publiczna. 


Niedźwiedź brunatny.


Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Polna - niezalogowany 2017-04-17 19:25:10

    Podobnie jak tablica z L.K. w Warszawie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lanzar - niezalogowany 2017-04-17 20:15:44

    w Przemyskim parku wodnym pojawił się... hipopotam xD

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Grażyna - niezalogowany 2017-04-17 23:28:51

    Jak już wielokrotnie była o tym mowa - w mieście tak zabytkowym i wyjątkowym na swój sposób potrzebny jest ESTETA  MIEJSKI. Esteta miejski z prawdziwego zdarzenia. Taki, który faktycznie wypełnia swoją funkcję, a nie tylko robi pozorowane działania. Wówczas tego typu koszmary nie miałyby miejsca... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama