Jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Tym razem ulokował się w gablocie przy placu Konstytucji (pomiędzy kamienicami nr 3 i 5). Kiedyś w gablocie reklamował się pewien zakład fotograficzny, a dzisiaj bardziej przypomina ona obraz początkującego abstrakcjonisty. Ani to ładne, ani estetyczne, po prostu szkaradziejstwo, które tylko szpeci.

fot.Jacek Szwic
Gablota przy pl. Konstytucji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.gablota z lat 80? ale bardziej szpecą reklamy na najpiękniejszej kamienicy Pl. Konstytucji.
Ta gablota, to jeszcze pół bidy, bo pamiętam, że tak parę metrów od niej na prawo rosło przecudne drzewo, które wpierw zostało okaleczone i sprofanowane w ramach tzw. zabiegów pielęgnacyjnych, a po pewnym czasie zostało całkowicie eksterminowane. Natomiast na jego miejsce został postawiony słup reklamujący Mc ścierwo i ileż kilometrów cza zapierdalać do tego przybytku darmowych sraczy. No i co wy nato ?!? YOUTUBE.COM - FRONTSIDE - MC KILLER
Ja tam po lewej stronie na szybie widzę Marię (chusta , usta , oczy, nos) z Jezusem na rękach ... ! zostawcie niech stoi!!!!
No nie to trzeba się czepić czepialskieo bo ma naprawdę nie równo pod sufitem.to jakieś buraczysko i pustak zamiast chwalić nasze miasto to kaban jeden robi pod siebie na własnym podwurku.
gablota z lat 80? ale bardziej szpecą reklamy na najpiękniejszej kamienicy Pl. Konstytucji.
Ta gablota, to jeszcze pół bidy, bo pamiętam, że tak parę metrów od niej na prawo rosło przecudne drzewo, które wpierw zostało okaleczone i sprofanowane w ramach tzw. zabiegów pielęgnacyjnych, a po pewnym czasie zostało całkowicie eksterminowane. Natomiast na jego miejsce został postawiony słup reklamujący Mc ścierwo i ileż kilometrów cza zapierdalać do tego przybytku darmowych sraczy. No i co wy nato ?!? YOUTUBE.COM - FRONTSIDE - MC KILLER
Ja tam po lewej stronie na szybie widzę Marię (chusta , usta , oczy, nos) z Jezusem na rękach ... ! zostawcie niech stoi!!!!