Reklama

Okiem czepialskiego: szpecąca gablota przy pl. Konstytucji

16/04/2017 14:00

Jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Tym razem ulokował się w gablocie przy placu Konstytucji (pomiędzy kamienicami nr 3 i 5). Kiedyś w gablocie reklamował się pewien zakład fotograficzny, a dzisiaj bardziej przypomina ona obraz początkującego abstrakcjonisty. Ani to ładne, ani estetyczne, po prostu szkaradziejstwo, które tylko szpeci.


fot.Jacek Szwic
Gablota przy pl. Konstytucji.


Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    123 - niezalogowany 2017-04-16 15:40:52

    gablota z lat 80? ale bardziej szpecą reklamy na najpiękniejszej kamienicy Pl. Konstytucji.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    okiem wqrvionego - niezalogowany 2017-04-16 17:36:54

    Ta gablota, to jeszcze pół bidy, bo pamiętam, że tak parę metrów od niej na prawo rosło przecudne drzewo, które wpierw zostało okaleczone i sprofanowane w ramach tzw. zabiegów pielęgnacyjnych, a po pewnym czasie zostało całkowicie eksterminowane. Natomiast na jego miejsce został postawiony słup reklamujący Mc ścierwo i ileż kilometrów cza zapierdalać do tego przybytku darmowych sraczy. No i co wy nato ?!?   YOUTUBE.COM - FRONTSIDE - MC KILLER

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Czytelnik - niezalogowany 2017-04-17 12:15:55

    Ja tam po lewej stronie na szybie widzę Marię (chusta , usta , oczy, nos) z Jezusem na rękach ... ! zostawcie niech stoi!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama