Nie tak dawno w mieście ujawnili się „Władcy Przemyśla”". Ich działalność polega głównie na oszpecaniu słupów, tablic, czy plansz z planem miasta, przeznaczonych dla turystów. Zupełnie bezmyślnie, gdzie się da, rozlepiają swoje plakaciki, których strzępy na pewno nie przydają blasku miastu. Co z nich za władcy, skoro sami zaśmiecają swoje miasto?

Jeden z wielu przykładów działalności „Władców Przemyśla”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Widać redakcja,, rzycie podkarpackie,, nie ma co robić. Od tego są ekipy sprzątające, przyjemniaczku od tego posta. I niech sprzątają. Tyle w temacie.
ja zrobie dzwona zajebie w ten słup
Och, "życie" Ty moje.... weź sobie słownik ortograficzny..... czym prędzej!
Dobrze ze politycy nie oszpecają swojego miasta swoimi pyskami na plakatach. I wtedy jest ok, jak wszedzie sa plakaty ktorych pozniej nikt nie sprzata. Jest super jak sie zbliżają wybory i ulotki leża wszędzie!! Hipokryci...
Nie zrywaj bo cie Zlapia w 30 z 5 aut i przekopia, bo szedles mostem na Zasanie :/ Tępe dresy !
jeśli. da się bardziej oszpecic te latarnie które pamiętają złote czasy Przemyśla. a co do redaktora to coś już mu się w głowie chyba miesza
Dzięki Władcom Przemyśla NASZE MIASTO żyje ! W Przemyślu jest tylko Polonia i każdy o tym wie ! cTSK !!! a redaktor to pewnie tatuś jakiejś sierotki zza miedzy :D TYLKO LONIA !
Boze jacy wladcy hahah chyba pajace bez mozgu!! Hahaha
Wladcy? Haha dobre
Widać redakcja,, rzycie podkarpackie,, nie ma co robić. Od tego są ekipy sprzątające, przyjemniaczku od tego posta. I niech sprzątają. Tyle w temacie.
ja zrobie dzwona zajebie w ten słup