Reklama

Okiem czepialskiego: "Władcy Przemyśla" oszpecają miasto

02/04/2017 15:30

Nie tak dawno w mieście ujawnili się „Władcy Przemyśla”". Ich działalność polega głównie na oszpecaniu słupów, tablic, czy plansz z planem miasta, przeznaczonych dla turystów. Zupełnie bezmyślnie, gdzie się da, rozlepiają swoje plakaciki, których strzępy na pewno nie przydają blasku miastu. Co z nich za władcy, skoro sami zaśmiecają swoje miasto?


Jeden z wielu przykładów działalności „Władców Przemyśla”.


Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Przechodzien - niezalogowany 2017-04-02 16:34:46

    Wladcy? Haha dobre

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pedancik. - niezalogowany 2017-04-02 17:07:00

    Widać redakcja,, rzycie podkarpackie,, nie ma co robić.  Od tego są ekipy sprzątające, przyjemniaczku od tego posta. I niech sprzątają. Tyle w temacie. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    brodaty - niezalogowany 2017-04-02 18:00:51

    ja zrobie dzwona zajebie w ten słup

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama