Ulica Grunwaldzka, niby jedna z głównych w mieście, a na niezabudowanej posesji położonej między domem nr 18 a kamienicą nr 24, za walącym się płotem ogromne śmietnisko.
Gruz, odpadki, butelki, papiery. Na chodniku zalegają gałęzie z krzewów rosnących przy płocie. W całym mieście trwają wiosenne porządki, a tu widoki, które na pewno nie przystoją królewskiemu miastu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.takie jest prawo prywatnej własności, a właściciel lubi takie widoki i jemu nie przeszkadzają
Panie redaktorze Czepialski jak to jest? ,że wytyka pan prywatnym właścicielom "burdel" na posesji a miastu już nie. Waląca się rudera /należąca do UM Przemyśl przy ul.Przybyszewskiego nr 12 ,14 boczna ul.Grunwaldzkiej wi za wi przychodni i Agencji Rolnictwa /zagrażająca od lat bezpieczeństwu- pożar sąsiadującym z tą posesją innym właścicielom nieruchomości , nie wzrusza ani to pana ani włodarzy tego miasta od lat 90-tych. Wszak gnoić to tylko trzeba prywatnego właściciela posesji ,bo prezydenta Przemyśla jako właściciela tej w/w nieruchomości i jemu podległych urzędasów-nierobów nie przystoi , nie wygląda ELEGANCKO jako art.w lokalnych wiadomościach
DODAM ! jeszcze ostatni wasz art.pt "Na remont parkingu,który nigdy tam nie istniał nie ma pieniędzy" z dn.11.03.2017Na remont parkingu nie ma pieniędzy - i w najbliższym czasie urzędujący w tym mieście NIEUDACZNICY!!ich nie znajdą. Rozjeżdżony, dziurawy, z rozkruszonymi płytami betonowymi – tak przedstawia się stan parkingu - nie istniejącego w planach miasta to tylko samowola kierowców , przy ulicy Przybyszewskiego w Przemyślu.
takie jest prawo prywatnej własności, a właściciel lubi takie widoki i jemu nie przeszkadzają
Panie redaktorze Czepialski jak to jest? ,że wytyka pan prywatnym właścicielom "burdel" na posesji a miastu już nie. Waląca się rudera /należąca do UM Przemyśl przy ul.Przybyszewskiego nr 12 ,14 boczna ul.Grunwaldzkiej wi za wi przychodni i Agencji Rolnictwa /zagrażająca od lat bezpieczeństwu- pożar sąsiadującym z tą posesją innym właścicielom nieruchomości , nie wzrusza ani to pana ani włodarzy tego miasta od lat 90-tych. Wszak gnoić to tylko trzeba prywatnego właściciela posesji ,bo prezydenta Przemyśla jako właściciela tej w/w nieruchomości i jemu podległych urzędasów-nierobów nie przystoi , nie wygląda ELEGANCKO jako art.w lokalnych wiadomościach
DODAM ! jeszcze ostatni wasz art.pt "Na remont parkingu,który nigdy tam nie istniał nie ma pieniędzy" z dn.11.03.2017Na remont parkingu nie ma pieniędzy - i w najbliższym czasie urzędujący w tym mieście NIEUDACZNICY!!ich nie znajdą. Rozjeżdżony, dziurawy, z rozkruszonymi płytami betonowymi – tak przedstawia się stan parkingu - nie istniejącego w planach miasta to tylko samowola kierowców , przy ulicy Przybyszewskiego w Przemyślu.