Policjanci zatrzymali 24-latka podejrzanego o kradzież 42 gołębi pocztowych.
Do zdarzenia doszło w nocy z 3 na 4 kwietnia br. Jak wynika z ustaleń policjantów z Żurawicy, sprawca wszedł na teren posesji i przez otwarte okno dostał się do pomieszczenia gospodarczego, w którym były gołębie. Z jego wnętrza zabrał 24 ptaki, które przeniósł do swojego gołębnika. Ich właściciel ocenił straty na kwotę 2400 złotych. Funkcjonariusze szybko ustalili i zatrzymali podejrzanego 24-latka. Jak się okazało, to nie jedyna kradzież, jakiej się dopuścił. Kilka dni wcześniej włamał się do innego gołębnika, skąd zabrał 18 gołębi na szkodę 67-letniego hodowcy. W jego zabudowaniach policjanci znaleźli wszystkie „skrzydlate łupy”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze