Reklama

Okradał hodowców gołębi

14/04/2016 08:54

Policjanci zatrzymali 24-latka podejrzanego o kradzież 42 gołębi pocztowych.

Do zdarzenia doszło w nocy z 3 na 4 kwietnia br. Jak wynika z ustaleń policjantów z Żurawicy, sprawca wszedł na teren posesji i przez otwarte okno dostał się do pomieszczenia gospodarczego, w którym były gołębie. Z jego wnętrza zabrał 24 ptaki, które przeniósł do swojego gołębnika. Ich właściciel ocenił straty na kwotę 2400 złotych. Funkcjonariusze szybko ustalili i zatrzymali podejrzanego 24-latka. Jak się okazało, to nie jedyna kradzież, jakiej się dopuścił. Kilka dni wcześniej włamał się do innego gołębnika, skąd zabrał 18 gołębi na szkodę 67-letniego hodowcy. W jego zabudowaniach policjanci znaleźli wszystkie „skrzydlate łupy”.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości