Na początku stycznia jarosławscy policjanci odebrali zgłoszenie o włamaniu do budynku plebanii w jednej z sąsiednich miejscowości.
Nieznani sprawcy wyważyli skrzydło okna i weszli do budynku. Straty oszacowano na 3 tysiące złotych. Na początku marca doszło do włamania do budynku plebanii na terenie powiatu rzeszowskiego. Sprawcy działali w podobny sposób. Pościg za sprawcami prowadzili policjanci z Jarosławia i Jasła, przy wsparciu funkcjonariuszy wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. W okolicy Błażowej sprawcy porzucili reklamówkę z łupem i niedługo potem zostali zatrzymani na terenie powiatu jasielskiego.
Sąd Rejonowy w Jarosławiu, na wniosek policji i prokuratury, zdecydował o tymczasowym aresztowaniu obu mężczyzn na okres trzech miesięcy. Grozi im kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Fest złodzieje, łupy w reklamówce ( chyba po ziemniakach), 3 komendy zaangażowane , brakowało cba, cbś, kgb, usb
Fest złodzieje, łupy w reklamówce ( chyba po ziemniakach), 3 komendy zaangażowane , brakowało cba, cbś, kgb, usb