Reklama

Okradali plebanie. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności

17/03/2018 11:00

Na początku stycznia jarosławscy policjanci odebrali zgłoszenie o włamaniu do budynku plebanii w jednej z sąsiednich miejscowości.

Nieznani sprawcy wyważyli skrzydło okna i weszli do budynku. Straty oszacowano na 3 tysiące złotych. Na początku marca doszło do włamania do budynku plebanii na terenie powiatu rzeszowskiego. Sprawcy działali w podobny sposób. Pościg za sprawcami prowadzili policjanci z Jarosławia i Jasła, przy wsparciu funkcjonariuszy wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. W okolicy Błażowej sprawcy porzucili reklamówkę z łupem i niedługo potem zostali zatrzymani na terenie powiatu jasielskiego.

Sąd Rejonowy w Jarosławiu, na wniosek policji i prokuratury, zdecydował o tymczasowym aresztowaniu obu mężczyzn na okres trzech miesięcy. Grozi im kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    tomm - niezalogowany 2018-03-18 10:26:30

    Fest złodzieje, łupy w reklamówce ( chyba po ziemniakach), 3 komendy zaangażowane , brakowało cba, cbś, kgb, usb

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości