- Policjanci z Komisariatu Policji w Medyce ustalili, a następnie zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Stubno podejrzanego o kradzież wyposażenia znajdującego się w świetlicy w miejscowości Kalników. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa – informuje sierż. szt. Marta Fac z KMP w Przemyślu.
Sprawca wszedł w nocy przez otwarte okno i zabrał ze świetlicy butlę gazową, router, krajalnicę, czajnik i grzejnik elektryczny oraz kamerę monitoringu umieszczoną na zewnątrz budynku. Straty oceniono na około tysiąc zł. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Wobec 22-latka Prokuratura Rejonowa w Przemyślu zastosowała dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Możlie, że sprawca ma na sumieniu rownież inne przestępstwa.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze