Reklama

Okradł świetlicę w Kalnikowie

06/11/2016 14:28

- Policjanci z Komisariatu Policji w Medyce ustalili, a następnie zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Stubno podejrzanego o kradzież wyposażenia znajdującego się w świetlicy w miejscowości Kalników. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa – informuje sierż. szt. Marta Fac z KMP w Przemyślu.

Sprawca wszedł w nocy przez otwarte okno i zabrał ze świetlicy butlę gazową, router, krajalnicę, czajnik i grzejnik elektryczny oraz kamerę monitoringu umieszczoną na zewnątrz budynku. Straty oceniono na około tysiąc zł. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Wobec 22-latka Prokuratura Rejonowa w Przemyślu zastosowała dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Możlie, że sprawca ma na sumieniu rownież inne przestępstwa.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości