Reklama

Opłatek izby rolniczej

20/01/2018 12:25

Tradycją się stał Wielokulturowy Opłatek Noworoczny organizowany przez przemyską Radę Powiatową Podkarpackiej Izby Rolniczej w „Ranczu u Zbycha” Aksmanicach.

Gośćmi spotkania byli m.in.: poseł Andrzej Matusiewicz, wójt gminy Fredropol Mariusz Śnieżek, metropolita przemyski abp Adam Szal i wikariusz generalny archidiecezji greckokatolickiej ks. Bogdan Stepan. Obecni byli także rolnicy oraz osoby związane z branżą rolniczą.

Poseł Andrzej Matusiewicz życzył, aby w bieżącym roku, w którym obchodzimy 100-lecie odzyskania niepodległości, Polacy potrafili się pojednać i odłożyć spory polityczne. – Spierajmy się o dobro Polski. Powinniśmy być dumni z tego, że jesteśmy Polakami i jaką mamy historię – powiedział.

Reklama

Podczas spotkania troje rolników zostało odznaczonych Medalami św. Izydora Oracza. Są to: Stanisława Skubisz i Janusz Kwasiżur z Bachórca w gminie Dubiecko oraz Stanisław Siuta z Kupiatycz w gminie Fredropol.

Z przedstawieniem jasełkowym wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej we Fredropolu.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama