Reklama

ORLEN Upstream SRS Przemyśl zakończył sezon [ZDJĘCIA]

Towarzyskim spotkaniem z Padwą Zamość piłkarze ręczni ORLEN Upstream SRS Przemyśl definitywnie zamknęli kartę z napisem „sezon 2022 – 2023”. Sezon nieudany, bo zakończony spadkiem z Ligi Centralnej. Trzeba mieć nadzieję, że wnioski zostaną wyciągnięte szybko i będą odpowiednie. Jeśli tak się stanie, banicja na trzecim poziomie handballowych rozgrywek w Polsce nie musi być długa.

Mecz, rozegrany w hali POSiR, dedykowany był sponsorowi tytularnemu zespołu, czyli spółce ORLEN Upstream. Rywalem przemyślan byli starzy znajomi – drużyna Padwy Zamość. Niestety, ze względu na plagę kontuzji, grający trener Stanisław Makowiejew (który swoją misję tym meczem zakończył) miał do dyspozycji jedynie kilku w pełni zdrowych zawodników[paywall].

– Ta sytuacja ta miała ogromny wpływ na przebieg meczu. Wyrównany był jedynie początek spotkania. Po kilkunastu minutach zarysowała się przewaga gości z Zamościa, którzy kontrolowali grę, mając znacznie większą możliwość rotowania składem. W naszym zespole udanie zadebiutował leworęczny rozgrywający Bartosz Paw, na którego bardzo liczymy w przyszłorocznej kampanii pierwszoligowej – powiedział prezes Stowarzyszenia Rozwoju Sportu Przemyśl Robert Skawiński.

Ostatecznie Padwa wygrała jak najbardziej zasłużenie 35:23. Teraz przed przemyskimi działaczami okres podsumowań, budowania zupełnie nowego składu, bo wiadomo, że dojdzie do sporej kadrowej rewolucji i stworzenia takich warunków, aby spadek z Ligi Centralnej bolał jak najmniej.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama