Reklama

Piesza szła we mgle. Została dwukrotnie potrącona przez samochody

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, 3 bm., przed godz. 21, w miejscowości Kamionka Kolonia w gminie Krzeszów.

Warunki drogowe były trudne, ponieważ panowała gęsta mgła. 75-latka z Kamionki szła lewą krawędzią jezdni, gdy została uderzona lusterkiem przejeżdżającego bmw. Kierowca zatrzymał się, ale gdy kobieta zapewniła go, że nie odniosła żadnych obrażeń, odjechał.

Kierowca był jednak na tyle zaniepokojony zaistniałą sytuacją, że po przejechaniu kilku kilometrów postanowił zawrócić, by sprawdzić, co się dzieje z kobietą i czy nie trzeba jej podwieść do domu. Dojeżdżając na miejsce, zobaczył ją leżącą na jezdni, kobieta została potrącona przez fiata seicento. Kierujący nim mężczyzna tłumaczył, że 75-latka szła we mgle środkiem jezdni. 

Ranną przewieziono do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama