Reklama

Pijani 22-latkowie skakali dla zabawy po dachach samochodów

Do zdarzenia doszło dziś w nocy na ulicy Dąbka w Stalowej Woli.

Po północy mieszkaniec miasta zgłosił KPP w Stalowej Wola, że na ulicy Dąbka dwóch mężczyzn skacze po samochodach. Policjanci zastali zgłaszającego na ulicy Wrzosowej, gdzie wskazał im dwóch uciekających sprawców uszkodzenia samochodów. Policjanci ruszyli w pościg, młodzi wandale wbiegli do lasu, nie uciekli jednak zbyt daleko. Okazało się, że to 22-letni mieszkańcy Stalowej Woli. Obaj byli pod wpływem alkoholu, mieli po 1,32 i 0,88 promila alkoholu w organizmie.  Podczas nocnej zabawy uszkodzili dachy w audi i peugeocie, a także maskę silnika tego drugiego. Jednego z pokrzywdzonych złożył zawiadomienie o przestępstwie, szacując straty na 1000 złotych.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama