Do zdarzenia doszło dziś w nocy na ulicy Dąbka w Stalowej Woli.
Po północy mieszkaniec miasta zgłosił KPP w Stalowej Wola, że na ulicy Dąbka dwóch mężczyzn skacze po samochodach. Policjanci zastali zgłaszającego na ulicy Wrzosowej, gdzie wskazał im dwóch uciekających sprawców uszkodzenia samochodów. Policjanci ruszyli w pościg, młodzi wandale wbiegli do lasu, nie uciekli jednak zbyt daleko. Okazało się, że to 22-letni mieszkańcy Stalowej Woli. Obaj byli pod wpływem alkoholu, mieli po 1,32 i 0,88 promila alkoholu w organizmie. Podczas nocnej zabawy uszkodzili dachy w audi i peugeocie, a także maskę silnika tego drugiego. Jednego z pokrzywdzonych złożył zawiadomienie o przestępstwie, szacując straty na 1000 złotych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze