Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Kierowca i pasażer trafili do szpitala.
Do zdarzenia doszło wczoraj na ul. Chodkiewicza. Kierujący volkswagenem polo na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i do rowu. Polo uderzyło w przepust wjazdowy na tereny rolne.
60-letniego kierowca miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie, Jadący z nim 33-letni pasażer ponad 1,5 promila. Obaj mężczyźni trafili do szpitala.
Funkcjonariusze ustalili świadka zdarzenia i zatrzymali prawo jazdy kierującemu. Jarosławianin odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu m.in. kara wysokiej grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze