Reklama

Pijany jarosławianin wjechał volkswagenem do rowu

Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Kierowca i pasażer trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj na ul. Chodkiewicza. Kierujący volkswagenem polo na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i do rowu. Polo uderzyło w przepust wjazdowy na tereny rolne.

60-letniego kierowca miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie, Jadący z nim 33-letni pasażer ponad 1,5 promila. Obaj mężczyźni trafili do szpitala. 

Funkcjonariusze ustalili świadka zdarzenia i zatrzymali prawo jazdy kierującemu. Jarosławianin odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu m.in. kara wysokiej grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów.

Reklama


fot.KPP Jarosław
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości