Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. W marcu stracił prawo jazdy za zbyt szybką jazdę.
Znaki drogowe na wysepce naprzeciwko stacji benzynowej na ul. Sandomierskiej w Nisku wielokrotnie już były niszczone przez nietrzeźwych kierowców. Końcem kwietnia kolejny mistrz kierownicy wjechał na wysepkę.
Jak podaje KPP Nisko: funkcjonariusze na stacji paliw zastali audi i stojącego obok mężczyznę. Oświadczył, że jest właścicielem pojazdu, lecz nim nie kierował lecz nieznany mu mężczyzna. Pojazd posiadał uszkodzoną pokrywę silnika, czołową szybę, koła i lusterko. Policjanci sprawdzili dane mężczyzny w systemie policyjnym. Okazało się, że nie posiadał prawa jazdy, bo zostało mu zatrzymane na początku marca za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.
26-letni mieszkaniec Maziarni miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Audi odholowano na parking strzeżony. Mężczyznę zatrzymano do wytrzeźwienia. Monitoring stacji benzynowej potwierdził, że to on zniszczył znaki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze