Reklama

Pijany pracownik ochrony pilnował dworca w Przemyślu

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei 3 kwietnia ujęli na stacji Przemyśl Główny nietrzeźwego pracownika ochrony dworca. 61 -letni mężczyzna pilnował dworca mając we krwi ponad 1,5 promila alkoholu.

O incydencie poinformował funkcjonariuszy SOK zaniepokojony podróżny, który zauważył, że pracownik ochrony dworca jest pijany. Patrol Straży Ochrony Kolei zastał pracownika ochrony w pomieszczeniu służbowym ochrony dworca. Mężczyzna siedział na krześle rozsiewając wokół silną woń alkoholu.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał we krwi ponad 1,5 promila alkoholu. W celu zapewnienia bezpieczeństwa podróżnym funkcjonariusze SOK ujęli nietrzeźwego mężczyznę. Podczas przeprowadzonej rozmowy 61-letni ochroniarz przyznał, że w niedalekiej przeszłości wypił litr wódki i jedno piwo.

Reklama

Dalsze czynności w sprawie prowadzi Komenda Regionalna Straży Ochrony Kolei w Przemyślu.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2018-04-05 17:34:43

    A czym był - jak napisano " zaniepokojony ten podróżny"? Co mu takiego - jego zdaniem  groziło? . Czyżby nadgorliwość ?. Wiem , wiem ,   w pracy trzeba być trzeżwym , ale też trzeba  mieć tzw. zdrowy rozsadek

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pio - niezalogowany 2018-04-05 18:30:46

    Jeszcze chwila i dworców będzie pilnowała wyłącznie SOK.Niebawem ma wejść przepis likwidujący ochronę na dworcach.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gosc - niezalogowany 2018-04-05 18:33:11

    Alkomat bada krew?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości