Reklama

Piłkarskie ferie młodzików Czuwaju

Młodzi adepci piłki nożnej rocznik 2004/2005 pod opieką trenera Krzysztofa Jędrucha ze Szkółki Piłkarskiej CZUWAJ Wiaro! Przemyśl w trakcie minionych ferii uczestniczyli w pięciu turniejach halowej piłki nożnej. Podczas trzech odnieśli swoje pierwsze, godne odnotowania, sukcesy.

16 lutego na hali w Muninie koło Jarosławia podczas turnieju dla rocznika 2004 zajęli trzecie miejsce, gdzie w decydującym meczu pewnie pokonali Gigantów Radymno 2:0.

19 lutego również w Muninie podczas turnieju dla rocznika 2005 musieli przełknąć gorzką pigułkę. Mimo dobrej gry uplasowali się na ósmym miejscu.

21 lutego w Radymnie, podczas charytatywnego turnieju, w decydującym meczu o trzecie miejsce przegrali dopiero po rzutach karnych z Piastem Tuczempy zajmując ostatecznie czwarte miejsce .

Kilka dni później 24 lutego w Jarosławiu w turnieju dla rocznika 2004 po bardzo emocjonujących meczach grupowych z SMS Jarosław, JKS Jarosław oraz Piastem Tuczempy II, zagrali w finale turnieju przegrywając z UKS TOP-9 Jarosław 0:2. Mimo to wrócili do Przemyśla szczęśliwi, a najwartościowszym zawodnikiem turnieju wybrany został zawodnik Czuwaju, Łoha Jakub.

Na deser 27 lutego młodzi piłkarze KS CZUWAJ Wiaro! wyjechali do Tomaszowa Lubelskiego na zaproszenie tamtejszej Tomasovii. W turnieju dla rocznika 2005 spotkali się z zespołami z Tomaszowa Lubelskiego (2), Przeworska, Zamościa i Hrubieszowa. Grano systemem każdy z każdym. Wygrywając w czterech z pośród pięciu meczy zostali najlepszą drużyną turnieju i zasłużenie[paywall] zdobyli pierwsze miejsce! Wśród wyróżnionych zawodników znaleźli się Lis Dawid – MVP drużyny (bramkarz) oraz Łoha Jakub – najlepszy zawodnik turnieju.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama