Młodzi adepci piłki nożnej rocznik 2004/2005 pod opieką trenera Krzysztofa Jędrucha ze Szkółki Piłkarskiej CZUWAJ Wiaro! Przemyśl w trakcie minionych ferii uczestniczyli w pięciu turniejach halowej piłki nożnej. Podczas trzech odnieśli swoje pierwsze, godne odnotowania, sukcesy.
16 lutego na hali w Muninie koło Jarosławia podczas turnieju dla rocznika 2004 zajęli trzecie miejsce, gdzie w decydującym meczu pewnie pokonali Gigantów Radymno 2:0.
19 lutego również w Muninie podczas turnieju dla rocznika 2005 musieli przełknąć gorzką pigułkę. Mimo dobrej gry uplasowali się na ósmym miejscu.
21 lutego w Radymnie, podczas charytatywnego turnieju, w decydującym meczu o trzecie miejsce przegrali dopiero po rzutach karnych z Piastem Tuczempy zajmując ostatecznie czwarte miejsce .
Kilka dni później 24 lutego w Jarosławiu w turnieju dla rocznika 2004 po bardzo emocjonujących meczach grupowych z SMS Jarosław, JKS Jarosław oraz Piastem Tuczempy II, zagrali w finale turnieju przegrywając z UKS TOP-9 Jarosław 0:2. Mimo to wrócili do Przemyśla szczęśliwi, a najwartościowszym zawodnikiem turnieju wybrany został zawodnik Czuwaju, Łoha Jakub.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze