W niedzielę na terenie ośrodka turystycznego „Błękitny San” odbyła się impreza dożynkowa pod nazwą „Dynowskie święto plonów” Organizatorami wydarzenia byli burmistrz miasta Dynowa oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze