Koniec remontów, koniec z deszczową aurą. Upalne lato wróciło, a wraz z nim od dziś, 5 lipca, rusza sezon w odkrytej pływalnia przy ul. Krakowskiej. Obiekt dostępny jest codziennie w od g. 10 do 18.30.
Przeworski MOSiR informuje, że na obiekcie wykonano rozmaite prace remontowe, aby przygotować go w pełni na odwiedziny szukających wytchnienia przeworszczan, i nie tylko.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W Krośnie są nowe baseny. Pojadę z dziećmi do Krosna na kilka dni to sie bardzo ucieszą, a i sam odpocznę. Basen to przede wszystkim rechabilitacja. U nas w Przemyslu można się juz tylko zestarzeć, nic tylko remontuja zabytki. Przykre to jest bardzo, że Przemyśl nic z tym ważnym tematem dla społeczeństwa jak dotąd nie zrobił. To znak, że mają nas w tyłku ...
W sumie to basen odkryty stoi juz pare dekad nieuzyteczny.Tak.To prawda.Wladza ma Nas w dupsku!!!!
Zbliza sie urlop wakacyjny i znow dylemat gdzie pojechac aby poplywac;Ustrzyki,Lesko,Rzeszow....?
no a nasz AQUAsrark?! to co, mozna nawet stopy zmoczyc! co za kit i byle co i tak wlasnie przemysl jest wrecz chamowany w rozwoju, brak wladz sprzyjajacym miastu i to musi sie zmienic
Już sądziłem, że w Przemyślu .....
W Krośnie są nowe baseny. Pojadę z dziećmi do Krosna na kilka dni to sie bardzo ucieszą, a i sam odpocznę. Basen to przede wszystkim rechabilitacja. U nas w Przemyslu można się juz tylko zestarzeć, nic tylko remontuja zabytki. Przykre to jest bardzo, że Przemyśl nic z tym ważnym tematem dla społeczeństwa jak dotąd nie zrobił. To znak, że mają nas w tyłku ...
W sumie to basen odkryty stoi juz pare dekad nieuzyteczny.Tak.To prawda.Wladza ma Nas w dupsku!!!!