Reklama

Pływalnia zamknięta. Ruszy po świętach

14/03/2016 09:27

Od poniedziałku, 14 marca, nie będzie można korzystać z krytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu. Przerwa potrwa dwa tygodnie.

W tym czasie zostanie wykonana konserwacja urządzeń oraz[paywall] prace remontowe. Usługi fizjoterapeutyczne i zabiegi odnowy biologicznej będą prowadzone na bieżąco.

Pływalnia cieszy się dużym zainteresowaniem. Od początku roku odwiedziło ją prawie 34 tys. osób. W styczniu skorzystało z niej ponad 12 tysięcy, w lutym prawie 18, a w pierwszym tygodniu marca odwiedziło ją ponad 3,5 tys. Podczas ferii sprzedano blisko 5 tys. ulgowych biletów przeznaczonych dla uczniów. Przerwa technologiczna na krytej pływalni zakończy się 29 marca.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama