Reklama

Pociąg uderzył w toyotę. 28-latek stanął zbyt blisko torów

Przejeżdżający pociąg pośpieszny relacji Przemyśl-Szczecin zerwał mu zderzak.

Wczoraj, 6 lutego, około godz. 10, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Karkówce w gminie Zaklików 28-letni kierujący toyotą zatrzymał się zbyt blisko torów kolejowych i przejeżdżający pociąg pośpieszny relacji Przemyśl-Szczecin zerwał mu zderzak.

Na szczęście niekt w tym groźnie wyglądającym zdarzeniu nie ucierpiał. Ani kierowcy, ani pasażerowie – ci jedna musili sie liczyć z blisko 2-godzinnym opóźnieniem.
53-letni maszynista pociągu i kierowca osobówki byli trzeźwi. 28-latek został ukarany mandatem. 
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    omg - niezalogowany 2018-02-07 14:43:40

    Boże co za debil...!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Snowid - niezalogowany 2018-02-07 16:23:26

    A mógł ciut w prawo i debila mocniej skarcić!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ws - niezalogowany 2018-02-08 11:13:54

    To trzeba miec juz pecha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości