Przejeżdżający pociąg pośpieszny relacji Przemyśl-Szczecin zerwał mu zderzak.
Wczoraj, 6 lutego, około godz. 10, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Karkówce w gminie Zaklików 28-letni kierujący toyotą zatrzymał się zbyt blisko torów kolejowych i przejeżdżający pociąg pośpieszny relacji Przemyśl-Szczecin zerwał mu zderzak.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A mógł ciut w prawo i debila mocniej skarcić!
Tak samo podjeżdżają do skrzyżowań - wystawiony przód na jezdnię z pierwszeństwem. Jakaś moda, czy teraz tak szkolą na kursach? Trzeba przyznać, że życie dało mu dobrą lekcję nauki jazdy.
Boże co za debil...!!!
A mógł ciut w prawo i debila mocniej skarcić!
To trzeba miec juz pecha