Reklama

Pogoń-Sokół Lubaczów uratowana! „Górale” z Nowego Targu pomogli


W dzisiejsze, 18 czerwca br., samo południe, oczy piłkarskich kibiców w Nowym Targu, Lubaczowie i Jaśle zwrócone były na Lubin. Tam rewanżowe, barażowe spotkanie z 14. Zespołem II ligi Zagłębiem II rozgrywał wicemistrz grupy IV III ligi, czyli Podhale Nowy Targ. Po porażce na własnym boisku (2:3) popularnym „Góralom” nie dawano większych szans w starciu z rezerwami ekstraklasowych „Miedziowych”. Tymczasem…


Tymczasem ekipa prowadzona przez Tomasza Kuźmę sprawiła nie lada niespodziankę, odrabiając straty z pojedynku domowego. Wygrała 3:1 (1:1) i zupełnie nieoczekiwanie, acz jak najbardziej zasłużenie, zdobyła awans do II ligi. Takie rozstrzygnięcie sprawiło, że w szeregach III-ligowców utrzymała się Pogoń-Sokół Lubaczów! A to sprawia, że w IV ligi podkarpackiej utrzymał się zespół Czarnych 1910 Jasło.

Jedno jest pewne: zarówno lubaczowianie, jak i jaślanie powinni zaprosić całe Podhale Nowy Targ na dobrą kolację! Historia napisana przez ekipę najpierw Łukasza Surmy, a potem Pawła Słomianego, będzie mieć swój dalszy ciąg. Gratulujemy!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/06/2025 15:36
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama