Rozkład jazdy na ostatnią, 17. kolejkę IV-ligowych spotkań (11 – 12 listopada br.) tak się ułożył, że doszło w niej do dwóch derbowych pojedynków w Wiązownicy i Pruchniku.
Zdecydowanymi faworytami obu byli goście i nie zawiedli. Zarówno mistrz jesieni z Wólki Pełkińskiej, jak i walczący o najniższy stopień podium po rundzie jesiennej Sokół Sieniawa odnieśli wysokie zwycięstwa i utrzymali swoje pozycje w tabeli.
Wólczanka zwyciężyła 4:0 (0:0), a bramki zdobyli: Maciej Lech 2 (84. i 89. min), Krzysztof Pietluch (71. min) i Tomasz Walat (76. min). Sokół triumfował 5:1 (4:1). Bramki dla podopiecznych Tomasza Orłowskiego zdobyli: Sebastian Padiasek (2. min), Mateusz Kalin (18. min), Dawid Gnatek (24. min), Mateusz Padiasek (35. min – karny) i Dawid Czyrny (75. min), zaś dla Startu Jakub Wojtowicz (30. min).
Po raz ósmy w lidze wygrał Piast Tuczempy i w miarę wygodnie rozsadowił się na zimę w czołówce tabeli. Podopieczni Marka Strawy pokonali Wisłok Wiśniowa 2:1 (1:0) po strzałach Rafała Nogi (11. min) i Waldemara Jaroch (71. min).
Jesień 2016 roku tak dla Orła Przeworsk, jak i Polonii Przemyśl, czyli spadkowiczów z III ligi, będzie kojarzyć się z najgorszym koszmarem. Obie ekipy są obecnie na miejscach spadkowych. Zwłaszcza ci drudzy kompletnie zawiedli i są na najlepszej drodze do jednej z większych katastrof w historii tego zasłużonego klubu, jaką byłby – rok po roku – spadek o dwie klasy rozgrywkowe. Czasy się zmieniły, władze się zmieniły, a w kwestiach sportowych jest… coraz gorzej!
W ostatniej kolejce Orzeł zremisował w Przeworsku w LKS Pisarowce 1:1 (0:0), a Polonia przegrała u siebie z Błękitnymi Ropczyce 0:1 (0:1).
Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce 1:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Sikorski 51. min, 1:1 Syk 60. min.
Orzeł: Kurosz – Broda, Jarosz, Kyć, P. Gurak – Pigan (90. A. Gurak), Mikulec (55. Syk), Kudła, Struś (58. Kowal) – Świst – Boratyn.
Pisarowce: Hajduk – Adamiak, Kokoć, Kumah-Doe, Jaklik – Lorenc, Łuczka (57. Kasza), Walaszczyk, Sikorski – Sobolak – R. Domaradzki (75. Rutyna).
Sędziował: Paweł Charchut (Rzeszów). Żółte kartki: Świst oraz Kasza, Kokoć i Sikorski. Widzów: 200.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Z całym szacunkiem Godos ale to co ty jedziesz z Polonia to szkoda gadać. Nie wiesz jak jest i pierd..... Głupoty daj sobie spokój gościu.
Z całym szacunkiem Godos ale to co ty jedziesz z Polonia to szkoda gadać. Nie wiesz jak jest i pierd..... Głupoty daj sobie spokój gościu.
moze na wiosne bedzie lepiej,ale.....