Reklama

Pogromy w derbach. Sokół na „pudle”. Katastrofa w Przemyślu

Rozkład jazdy na ostatnią, 17. kolejkę IV-ligowych spotkań (11 – 12 listopada br.) tak się ułożył, że doszło w niej do dwóch derbowych pojedynków w Wiązownicy i Pruchniku.

Zdecydowanymi faworytami obu byli goście i nie zawiedli. Zarówno mistrz jesieni z Wólki Pełkińskiej, jak i walczący o najniższy stopień podium po rundzie jesiennej Sokół Sieniawa odnieśli wysokie zwycięstwa i utrzymali swoje pozycje w tabeli.

Wólczanka zwyciężyła 4:0 (0:0), a bramki zdobyli: Maciej Lech 2 (84. i 89. min), Krzysztof Pietluch (71. min) i Tomasz Walat (76. min). Sokół triumfował 5:1 (4:1). Bramki dla podopiecznych Tomasza Orłowskiego zdobyli: Sebastian Padiasek (2. min), Mateusz Kalin (18. min), Dawid Gnatek (24. min), Mateusz Padiasek (35. min – karny) i Dawid Czyrny (75. min), zaś dla Startu Jakub Wojtowicz (30. min).

Reklama

Po raz ósmy w lidze wygrał Piast Tuczempy i w miarę wygodnie rozsadowił się na zimę w czołówce tabeli. Podopieczni Marka Strawy pokonali Wisłok Wiśniowa 2:1 (1:0) po strzałach Rafała Nogi (11. min) i Waldemara Jaroch (71. min).

Jesień 2016 roku tak dla Orła Przeworsk, jak i Polonii Przemyśl, czyli spadkowiczów z III ligi, będzie kojarzyć się z najgorszym koszmarem. Obie ekipy są obecnie na miejscach spadkowych. Zwłaszcza ci drudzy kompletnie zawiedli i są na najlepszej drodze do jednej z większych katastrof w historii tego zasłużonego klubu, jaką byłby – rok po roku – spadek o dwie klasy rozgrywkowe. Czasy się zmieniły, władze się zmieniły, a w kwestiach sportowych jest… coraz gorzej!

Reklama

W ostatniej kolejce Orzeł zremisował w Przeworsku w LKS Pisarowce 1:1 (0:0), a Polonia przegrała u siebie z Błękitnymi Ropczyce 0:1 (0:1).

Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce 1:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Sikorski 51. min, 1:1 Syk 60. min.
Orzeł: Kurosz – Broda, Jarosz, Kyć, P. Gurak – Pigan (90. A. Gurak), Mikulec (55. Syk), Kudła, Struś (58. Kowal) – Świst – Boratyn.
Pisarowce: Hajduk – Adamiak, Kokoć, Kumah-Doe, Jaklik – Lorenc, Łuczka (57. Kasza), Walaszczyk, Sikorski – Sobolak – R. Domaradzki (75. Rutyna).
Sędziował: Paweł Charchut (Rzeszów). Żółte kartki: Świst oraz Kasza, Kokoć i Sikorski. Widzów: 200.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    bez nicku - niezalogowany 2016-11-13 07:48:34

    Z całym szacunkiem Godos ale to co ty jedziesz z Polonia to szkoda gadać. Nie wiesz jak jest i pierd..... Głupoty daj sobie spokój gościu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nnnn - niezalogowany 2016-11-15 18:15:36

    moze na wiosne bedzie lepiej,ale.....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama