Reklama

Policjanci mówili uczniom o bezpieczeństwie na drodze

26/10/2016 14:48

Niebezpieczne sytuacje na drodze, a także podczas spędzania wolnego czasu na podwórku i placu zabaw były tematem spotkania policjantek z przeworskiej komendy z uczniami Szkoły Podstawowej w Studzianie i Przedszkola Miejskiego nr 2 w Przeworsku.

– Policjantki przypomniały dzieciom, aby pod nieobecność rodziców nie wpuszczały nieznajomych do domu. Przestrzegły, aby nie wychodziły z przedszkola z obcymi i nie wsiadały z nieznajomymi do samochodów. Podczas omawiania przepisów ruchu drogowego oraz czytania książki o znakach drogowych, dzieci wykazały się sporą już wiedzą na ten temat. Spotkanie uatrakcyjnił policyjny miś, z którym dzieci bardzo chętnie robiły sobie zdjęcia – opowiada mł.asp. Renata Jaremko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2016-10-26 22:31:33

    "Spytaj policjanta, on ci prawdę powie Spytaj policjanta, on ci wskaże drogę''   YOUTUBE.COM - ARKA NOEGO - SPYTAJ MILICJANTA

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości