Reklama

Policjanci odebrali zgłoszenie o... koniach biegnących ulicą

Kolbuszowscy policjanci dziś rano, 22 bm., otrzymali nietypowe zgłoszenie od kierowców jadących przez Nową Wieś.

Kierujący jadący trasą Kolbuszowa – Niwiska napotkali dwa biegnące ulicą konie. Powiadomieni przez nich policanci pojechali za zwierzakami do Nowej Wsi. Po drodze natknęli się na właściciela koni.

Okazało się, że zwierzęta wydostały się przez uszkodzone prawdopodobnie w nocy ogrodzenie. Mężczyzna był w trakcie poszukiwań. Policjanci pouczyli go o zachowaniu środków ostrożności przy trzymaniu zwierząt, a te całe i zdrowe wróciły pod jego opiekę. 
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama