Kolbuszowscy policjanci dziś rano, 22 bm., otrzymali nietypowe zgłoszenie od kierowców jadących przez Nową Wieś.
Kierujący jadący trasą Kolbuszowa – Niwiska napotkali dwa biegnące ulicą konie. Powiadomieni przez nich policanci pojechali za zwierzakami do Nowej Wsi. Po drodze natknęli się na właściciela koni.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze