Chłopiec zniknął z klatki schodowej, gdzie miał zaczekać na mamę. Na szczęście znalazł się cały i zdrowy.
Dziś rano, 13 marca, matka poprosiła 6-latka, by poczekał na klatce, ponieważ chciała pomóc się ubrać jego rodzeństwu.
Gdy wyszła z mieszkania, zobaczyła, że dziecka nie ma. Natychmiast zawiadomiła policję. Wszystkie patrole błyskawicznie skierowano do poszukiwań. Sprawdzono teren osiedla i miejsca, gdzie 6-latek mógł pójść.
Okazało się, że chłopiec zamiast poczekać na rodzinę, sam wybrał się do przedszkola. Funkcjonariusze zastali go tam całego i zdrowego.
Mimo iż szczęśliwi nic się nie stało, policja radzi nie bagatelizować podobnych zdarzeń, przypomina, że bardzo ważne jest szybkie zgłoszenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze