Reklama

Policjanci skontrolowali dziś 2103 kierowców

W wyniku akcji 2 kierowców straciło prawa jazdy i odpowiedzą za jazdę pod wpływem alkoholu.

Kilkunastu policjantów z wydziału ruchu drogowego przemyskiej komendy prowadziło dziś wyrywkowe badania kierowców na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. W różnych punktach miasta i powiatu przebadali 2103 kierowców.

– Trzej mężczyźni kierowali samochodami będąc w stanie po spożyciu alkoholu. Jeden z kontrolowanych usiadł za kierownicą, pomimo że posiadał dezycję o cofnięciu mu uprawnień wyjaśnień – informuje KMP Przemyśl.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pies - niezalogowany 2016-03-15 08:33:46

    a czy ktoś kontrolował tych policjantów?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Nick - niezalogowany 2016-03-15 14:45:43

    Powinni zabierać dowody rejestracyjne za jeżdżenie smrodami. Marzy się taki dzień w którym z ulic Polskich miast i wsi zniknął jeżdżące trupy. Ukraińców na starcie powinni cofać. A i jeszcze kontrole na osiedlach, konkretnie chodzi o samochody które stoją na zieleńcach. Nie wygląda to estetycznie. Od razu powinni przyjeżdżać lawetą i na parking płatny.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    a - niezalogowany 2016-03-17 06:51:52

    Napisz czym Ty jeżdzisz bogaczu, bo  może nie masz prawka.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama