W wyniku akcji 2 kierowców straciło prawa jazdy i odpowiedzą za jazdę pod wpływem alkoholu.
Kilkunastu policjantów z wydziału ruchu drogowego przemyskiej komendy prowadziło dziś wyrywkowe badania kierowców na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. W różnych punktach miasta i powiatu przebadali 2103 kierowców.
– Trzej mężczyźni kierowali samochodami będąc w stanie po spożyciu alkoholu. Jeden z kontrolowanych usiadł za kierownicą, pomimo że posiadał dezycję o cofnięciu mu uprawnień wyjaśnień – informuje KMP Przemyśl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a czy ktoś kontrolował tych policjantów?
Powinni zabierać dowody rejestracyjne za jeżdżenie smrodami. Marzy się taki dzień w którym z ulic Polskich miast i wsi zniknął jeżdżące trupy. Ukraińców na starcie powinni cofać. A i jeszcze kontrole na osiedlach, konkretnie chodzi o samochody które stoją na zieleńcach. Nie wygląda to estetycznie. Od razu powinni przyjeżdżać lawetą i na parking płatny.
Napisz czym Ty jeżdzisz bogaczu, bo może nie masz prawka.
a czy ktoś kontrolował tych policjantów?
Powinni zabierać dowody rejestracyjne za jeżdżenie smrodami. Marzy się taki dzień w którym z ulic Polskich miast i wsi zniknął jeżdżące trupy. Ukraińców na starcie powinni cofać. A i jeszcze kontrole na osiedlach, konkretnie chodzi o samochody które stoją na zieleńcach. Nie wygląda to estetycznie. Od razu powinni przyjeżdżać lawetą i na parking płatny.
Napisz czym Ty jeżdzisz bogaczu, bo może nie masz prawka.