Rola dzielnicowego jako policjanta wiodącego w realizacji działań w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie była tematem szkolenia dla komendantów komisariatów oraz kierowników posterunków policji z terenu województwa podkarpackiego. Odbyło się ono w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.
Podkom. Elżbieta Siupik przestawiła zadania policji związane z realizacją procedury „Niebieskie Karty”, a podkom. Monika Hędrzak omówiła podejmowane działania profilaktyczne w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Z kolei podkom. Piotr Kubas przedstawił koncepcję dotyczącą realizacji działań przez dzielnicowych i kierowników dzielnicowych.
Szkolenie podsumował mł. insp. Piotr Kluz – naczelnik wydziału prewencji KWP w Rzeszowie, podkreślając, że tego typu spotkania dają możliwość wymiany informacji pomiędzy jednostkami i wypracowania wspólnych rozwiązań na rzecz osób dotkniętych przemocą.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No ale bez takiej wiedzy szkolenie będzie niepełne i mało skuteczne:MIĘSO - SAI BABA MÓWI DO ZACHODU - LORDASTER.REPUBLIKA.PL
YOUTUBE.COM - MARK PASSIO O ZJADANIU ZWIERZĄT
YOUTUBE.COM - TOI LUZJA - MIĘSO ZABIJA
No ale bez takiej wiedzy szkolenie będzie niepełne i mało skuteczne:MIĘSO - SAI BABA MÓWI DO ZACHODU - LORDASTER.REPUBLIKA.PL
YOUTUBE.COM - MARK PASSIO O ZJADANIU ZWIERZĄT
YOUTUBE.COM - TOI LUZJA - MIĘSO ZABIJA