Młodego wyczerpanego bociana zauważył w poniedziałek mężczyzna przebywający nad jeziorem w Ostrowie. Poprosił policję o pomoc. Funkcjonariuszom z przemyskiej komendy udało się ptaka pochwycić. Bocian trafił do kliniki weterynaryjnej w Przemyślu.
- Ptak był skrajnie wyczerpany, odwodniony i miał skręconą nogę. Zauważył go mężczyzna przebywający nad jeziorem w podprzemyskim Ostrowie. Policjantom udało się pochwycić bociana. Zawinęli go bluzę od munduru i przewieźli do kliniki weterynaryjnej. Lekarze opatrzyli skręconą nogę. Ptak pozostanie pod opieką aż nabierze sił - informuje sierż. sztab. Marta Fac , oficer prasowy KMP w Przemyślu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
A gdzie w Ostrowie jest jezioro???