Reklama

Policjanci uratowali rannego bociana

03/08/2016 09:49

Młodego wyczerpanego bociana zauważył w poniedziałek mężczyzna przebywający nad jeziorem w Ostrowie. Poprosił policję o pomoc. Funkcjonariuszom z przemyskiej komendy udało się ptaka pochwycić. Bocian trafił do kliniki weterynaryjnej w Przemyślu.

- Ptak był skrajnie wyczerpany, odwodniony i miał skręconą nogę. Zauważył go mężczyzna przebywający nad jeziorem w podprzemyskim Ostrowie. Policjantom udało się pochwycić bociana. Zawinęli go bluzę od munduru i przewieźli do kliniki weterynaryjnej. Lekarze opatrzyli skręconą nogę. Ptak pozostanie pod opieką aż nabierze sił - informuje sierż. sztab. Marta Fac , oficer prasowy KMP w Przemyślu.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rybak - niezalogowany 2016-08-03 15:01:53

    A gdzie w Ostrowie jest jezioro???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości