Reklama

Policjanci uratowali przed wychłodzeniem mężczyznę śpiącego na chodniku

O mężczyźnie śpiącym na chodniku na ul. 1000-lecia w Nisku policja została powiadomiona dziś w nocy, ok. godz. 2.30, przez kierowcę, który go zauważył.

Jako że w nocy temperatura spadła poniżej 0°C, na miejsce natychmiast skierowano patrol. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Policjanci przenieśli 33-latka do radiowozu i niezwłocznie wezwali karetkę. Młody imprezowicz miał dużo szczęścia, nie wymagał hospitalizacji. Funkcjonariusze oddali go pod opiekę rodziny.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama