Reklama

Policjanci zatrzymali dziś 22 nietrzeźwych kierowców

Policyjna akcja "Trzeźwy poranek" rozpoczęła się na całym Podkarpaciu dziś, 7 bm., o godz. 4.

Funkcjonariusze wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości na padkarpackich drogach skontrolowali dziś 15 867 kierowców. Wśród nich znlazło się 22 kierujących, którzy wcześniej pili alkohol. U 15 kierujących badanie wykazało ponad 0,5 promila. Poniosą oni odpowiedzialność za popełnienie przestępstwa. Pozostałych 7 odpowie za wykroczenie. W czasie działań policjanci zatrzymali także 19 uprawnień do kierowania.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2016-01-07 17:16:56

     Matematyka  jak wiadomo , to przedmiot ścisły i tu nie ma dla nikogo miejsca  na dyskusje . FAKTY , SĄ FAKTAMI  I KONIEC  GĘGANIA.    "Skontrolowali dziś 15 867 kierowców. Wśród nich znalazło się 22 kierujących, którzy wcześniej pili alkohol.  Daje to   0,1386 % zatrzymanych , czyli - statyctycznie rzecz ujmując    co     721 ,5 kierujący. NIKOGO NIE USPRAWIEDLIWIAM , PODAŁEM TYLKO I WYŁĄCZNIE   TO , CO WYCHODZI  Z DZIAŁAŃ MATEMATYCZNYCH , DOŚĆ PROSTYCH , BO  DZIAŁANIA  NA PROCENTACH  ,KAŻDY POWINIEN  UMIEĆ I ZNAĆ .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wk - niezalogowany 2016-01-09 08:59:24

    Kolejnych 22 morderców na drodze mniej.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama