Reklama

Policjanci znaleźli u przemyślanina Mausera 98K pochodzącego z okresu II wojny światowej

Mężczyzna twierdził, że znalazł broń w Bieszczadach i zachował do celów kolekcjonerskich. 51-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego KMP Przemyśl, których powiadomiono o nielegalnej broni, wczoraj, 7 bm., weszli do jednego z mieszkań w Przemyślu. W trakcie przeszukania znaleźli karabin Mauser 98K, którym w czasie II wojny światowej posługiwali się żołnierze toczący walki na terenie Pogórza Przemyskiego.  

51-latek twierdził, że skorodowaną broń kilka lat temu znalazł w Bieszczadach i samodzielnie odrestaurował. Jako że nie wystąpił o pozwolenie na posiadanie takiej broni, usłyszał zarzut nielegalnego jej posiadania.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mike - niezalogowany 2016-01-08 17:45:41

    Dwóch nas piło. Ktoś nas podp***!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wwww - niezalogowany 2016-01-08 17:48:34

    wwwww

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    AAA - niezalogowany 2016-01-09 10:51:33

    Szkoda , że policja zajmuje się tylko takimi sprawami . Tylko im pogratulować . Ale połowa gwałcicieli kiboli sadystów i innych parapetów społecznych nadal jest na wolności . No ale po co ścigać tamtych skoro można wsadzić na 8 lat do więzienia za broń która wisi na ścianie . Gratuluję ! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama