Mężczyzna twierdził, że znalazł broń w Bieszczadach i zachował do celów kolekcjonerskich. 51-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.
Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego KMP Przemyśl, których powiadomiono o nielegalnej broni, wczoraj, 7 bm., weszli do jednego z mieszkań w Przemyślu. W trakcie przeszukania znaleźli karabin Mauser 98K, którym w czasie II wojny światowej posługiwali się żołnierze toczący walki na terenie Pogórza Przemyskiego.
51-latek twierdził, że skorodowaną broń kilka lat temu znalazł w Bieszczadach i samodzielnie odrestaurował. Jako że nie wystąpił o pozwolenie na posiadanie takiej broni, usłyszał zarzut nielegalnego jej posiadania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szkoda , że policja zajmuje się tylko takimi sprawami . Tylko im pogratulować . Ale połowa gwałcicieli kiboli sadystów i innych parapetów społecznych nadal jest na wolności . No ale po co ścigać tamtych skoro można wsadzić na 8 lat do więzienia za broń która wisi na ścianie . Gratuluję !
Dwóch nas piło. Ktoś nas podp***!
wwwww
Szkoda , że policja zajmuje się tylko takimi sprawami . Tylko im pogratulować . Ale połowa gwałcicieli kiboli sadystów i innych parapetów społecznych nadal jest na wolności . No ale po co ścigać tamtych skoro można wsadzić na 8 lat do więzienia za broń która wisi na ścianie . Gratuluję !