Reklama

Porażka na Podhalu na koniec rundy

Przez trzy dni, od 11 do 13 listopada br., rozgrywana była ostatnia, 16. kolejka III-ligowych spotkań.

W ostatnim meczu jesieni piłkarze JKS 1909 Jarosław nie sprostali skutecznie finiszującemu Podhalu w Nowy Targu. Z dorobkiem siedmiu zwycięstw, czterech remisów, pięciu porażek i 25 punktami, które w ostatecznym rozrachunku dało 6. miejsce w tabeli zakończyli rundę jesienną. Czy mogło być lepiej? Mogło. Ale równie dobrze mogło być gorzej. Podopieczni Mariusza Sawy przezimują w czołówce tabeli i można sobie tylko życzyć, aby nasz III-ligowy rodzynek równie skutecznie radził sobie wiosną. Wówczas nie tylko sprolonguje ligowy byt, a może śmiało myśleć o lokacie w górnej części finalnej tabeli. Mistrzem jesieni, mimo porażki w ostatniej kolejce przed własną widownią z rzeszowską Stalą, została ekipa KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Podhale Nowy Targ – JKS 1909 Jarosław 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Komorek 37. min, 2:0 Komorek 65. min.
Podhale: Gorzelański – Basta, Bedronka, Mikołajczyk, Drobnak – Komorek (74. Piwowarczyk), Świerzbiński, Ligienza, Nawrot – Czubin (46. Luberda), Potoniec (84. Pająk).
JKS 1909: Strączek – Gliniak, Sobol, Sokołenko, Świech – Kaganek, Daszyk (59. Bała), Kycko (63. Jeż), Raba (46. Kłusek), Aab (46. Surmiak) – Hass.
Sędziował: Konrad Kolak (Nowy Sącz). Widzów: 150.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości