Ktoś powiadomił policję o tym, że ulicą 3 Maja jedzie samochód, którego kierowca prawdopodobnie znajduje się pod wpływem alkoholu. Dyżurny skierował w ten rejon patrol Wydziału Ruchu Drogowego.
Funkcjonariusze zauważyli osobowe audi i dali kierującemu znaki świetlne i dźwiękowe wzywające do zatrzymania się do kontroli, jednak kierowca zignorował sygnały i zaczął uciekać. Wtedy do akcji włączył się drugi radiowóz. Pościg zakończył się na ulicy Barskiej. Okazało się, że siedzący za kierownicą 37-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego miał w organizmie prawie 2,4 promila alkoholu. Policjanci zabezpieczyli samochód oraz zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Mężczyzna będzie odpowiadał za prowadzenie pojazdu mechanicznego po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości oraz wykroczenia, które popełnił podczas próby ucieczki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze