Reklama

Pościg za pijanym kierowcą

20/07/2016 18:39

Ktoś powiadomił policję o tym, że ulicą 3 Maja jedzie samochód, którego kierowca prawdopodobnie znajduje się pod wpływem alkoholu. Dyżurny skierował w ten rejon patrol Wydziału Ruchu Drogowego.

Funkcjonariusze zauważyli osobowe audi i dali kierującemu znaki świetlne i dźwiękowe wzywające do zatrzymania się do kontroli, jednak kierowca zignorował sygnały i zaczął uciekać. Wtedy do akcji włączył się drugi radiowóz. Pościg zakończył się na ulicy Barskiej. Okazało się, że siedzący za kierownicą 37-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego miał w organizmie prawie 2,4 promila alkoholu. Policjanci zabezpieczyli samochód oraz zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Mężczyzna będzie odpowiadał za prowadzenie pojazdu mechanicznego po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości oraz wykroczenia, które popełnił podczas próby ucieczki.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości