Młody mężczyzna próbował napaść na przeworski lombard. Kiedy wypłoszył go alarm, na parkingu zażądał kluczyków od 58-latka. Ten odebrał mu broń, która okazała się atrapą.
Przeworska policja szuka sprawcy usiłowania rozboju, który w sobotę, 8 bm., ok. g. 19 wszedł do lombardu przy ul. Krakowskiej. Mężczyzna w wieku 20 – 25 lat do okna kasy przystawił broń, która – jak się okazało – była atrapą. Zażądał pieniędzy od pracownika, ten jednak nie dał się zastraszyć i od razu włączył alarm. Sprawca przestraszył się i uciekł. Następnie zaatakował 58-letniego mężczyznę na jednym z przeworskich parkingów i zażądał kluczyków do jego samochodu. Ten również zachował zimną krew i próbował zatrzymać napastnika. Odebrał mu atrapę pistoletu. Sprawcy udało się jednak zbiec. Obecnie policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania przestępcy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pewnie KOD wysłał swoich aktywistów w teren , aby zbierali kasę na demonstracje.
Patriota na zakręcie :)
Pewnie KOD wysłał swoich aktywistów w teren , aby zbierali kasę na demonstracje.