Pieszy z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.
Wczoraj, 25 stycznia, przed godz. 15, na ul. Dworskiego w Przemyślu 65-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego został potrącony przez wyjeżdżającego z posesji 18-letniego kierującego osobowym hyundaiem.
Zarówno kierujący, jak i pieszy byli trzeźwi. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze