W wypadku, do którego doszło 30 listopada, tuż po godz. 10.30, ucierpiała 78-letnia mieszkanka Jarosławia.
49-letni mieszkaniec gminy Pawłosiów, kierujący renault kangoo, potrącił przechodzącą przez przejście 78-letnią mieszkankę Jarosławia. Starsza kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie pozostała na leczeniu. Oboje uczestnicy wypadku byli trzeźwi.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze