Leżącą na jezdni rowerzystkę zauważyli policjanci wydziału patrolowego, którzy akurat nadjechali.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szprycha ci w oko, ćmo samochodowa !!!
hehehehehehhehehehehehe wysoki profesjonalizm
Mam informacje do przekazania, dlatego proszę rodzinę Poszkodowanej rowerzystki o wiadomość na email:patrycja.legnicka@interia.pl
Szprycha ci w oko, ćmo samochodowa !!!
hehehehehehhehehehehehe wysoki profesjonalizm
Mam informacje do przekazania, dlatego proszę rodzinę Poszkodowanej rowerzystki o wiadomość na email:patrycja.legnicka@interia.pl