Dzisiaj, przed godziną 8, doszło do wypadku drogowego w Pruchniku. Kierujący cinquecento potrącił rowerzystę.
Tuż przed godz. 8 na ul. ks. Markiewicza 59-letni kierowca fiata cinquecento podczas wycofywania z posesji, potrącił prawidłowo jadącego rowerzystę. Pokrzywdzony 70-letni mieszkaniec Pruchnika z obrażeniami trafił do jarosławskiego szpitala.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szprycha ci w oko, ćmo samochodowa !!!
Idź spać. Każdemu się może zdarzyć idioto
ten facet też nam wjechał już raz pod samochód na niego trzeba bardzo uważać bo to nie pierwszy przypadek z udziałem tego faceta
pomagam osobom poszkodowanym w kolizjach i wypadkach drogowych otrzymać adekwatne odszkodowanie. Jeżeli ktoś z państwa chce pomóc temu biednemu Panu z obrażeniami proszę o kontakt 788509891
Szprycha ci w oko, ćmo samochodowa !!!
Wiesiek to Ty?
łomatko... cienkacz do kasacji...