Reklama

Potrącił dwie dziewczynki na przejściu i odjechał. Tłumaczył, że był w szoku

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj, 18 bm., przed godz. 7, na ulicy Podzwierzyniec w Łańcucie.

Dziewczynki przechodzące oznakowanym przejściem dla pieszych zostały potrącone przez hondę civic. Kierujący nią meżczyzna nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Pomoc wezwał kierowca autobusu, który zauważył zdarzenie. Dziewczynki przewieziono do szpitala, jedna z nich ma złamaną nogę.

Kierowca hondy tego samego dnia zgłosił się do  łańcuckiej jednostki policji, swoje zachowanie tłumaczył szokiem. Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.Trwa wyjaśnianie przebiegu zdarzenia.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości