Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, okazało się, że wszyscy to mieszkańcy powiatu przemyskiego.
3 maja, ok. godz. 12.30, w Gniewczynie Łańcuckiej funkcjonariusz ruchu drogowego zatrzymywał do kontroli audi. Kierowca zlekceważył polecenie, potrącił funkcjonariusza i odjechał. W okolicy lasu porzucił samochód i wspólnie z pasażerami uciekał pieszo. Ranny policjant trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Policjanci ustalili i zatrzymali 3 mężczyzn, wszyscy to mieszkańcy powiatu przemyskiego. Okazało się, że za kierownicą audi siedział 24-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak to jest jak sie zgrywa wielkich ochroniarzy z japy i jezdzi audi z dofinansowania na taxi a pozniej jezdzi na ustawki a jak przychodzi co do czego mowi ze nie jest w formie i moze sie ustawic za 3miesiace ciekawe jak pojdzie siedziec to kto bedzie pilnowal modelki z bazaru
Taki komentarz jak wystawił sam swój jest żałosny , albo jesteś głupią cipą co dostała do buzi w kiblu w japie i liczyła na coś więcej albo Poprostu jesteś z czuwaju
Wy ludzie juz calkiem macie najeba*** w glowach. Co was to interesuje czym On jezdzi i skad ma pieniadze na takie auto. Czego tego nie powiecie mu prosto w twarz jakim jest "cwaniakiem" tylko dodajecie komentarze ktore nie maja sensu. Po co w ogole wtracacie w to Jego kobiete ? Czy to jej wina ze tak sie stalo ? Kazdy z Was ma prawo isc do japy pracowac a nie siedziec na dupach w domu na matki garnuszku i pisac bezsensowne kometarze. Dajcie sobie juz spokój i dorośnijcie. Siemano
Ty qrwa zarełko jestes totalnum bezmozgim cwelem!!!!
Tak to jest jak sie zgrywa wielkich ochroniarzy z japy i jezdzi audi z dofinansowania na taxi a pozniej jezdzi na ustawki a jak przychodzi co do czego mowi ze nie jest w formie i moze sie ustawic za 3miesiace ciekawe jak pojdzie siedziec to kto bedzie pilnowal modelki z bazaru
Taki komentarz jak wystawił sam swój jest żałosny , albo jesteś głupią cipą co dostała do buzi w kiblu w japie i liczyła na coś więcej albo Poprostu jesteś z czuwaju
Jebac cweli z japy