Reklama

Potrąciła rowerzystę i pojechała dalej. 200 m dalej wylądowała w rowie [ZDJĘCIA]

Dziś, 11 czerwca. w Kolbuszowej Górnej kierująca peugeotem potrąciła jadącego rowerem mężczyznę, ponad dwieście metrów dalej straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu.

Dziś rano na DK9 w Kolbuszowej Górnej kierująca peugeotem 33-letnia mieszkanka gminy Kolbuszowa potrąciła jadącego rowerem 45-letniego kolbuszowianina.


fot.KPP Kolbuszowa– Kobieta prawdopodobnie nie zorientowała się, że uderzyła w rowerzystę i pojechała dalej. Ponad dwieście metrów od miejsca potrącenia straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. 45-letni rowerzysta z powierzchownymi obrażeniami trafił do szpitala. Kobieta w wyniku zdarzenia nie odniosła obrażeń. Policjantom wyjaśniła, że nie pamięta przebiegu zdarzenia. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że rowerzysta i kierująca peugeotem byli trzeźwi – podaje serwis KPP Kolbuszowa. Funkcjonariusze policji zatrzymali 33-letniej kobiecie prawo jazdy. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.


fot.KPP Kolbuszowa


fot.KPP Kolbuszowa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Anna - niezalogowany 2015-06-16 11:44:56

    Jeśli ktoś zna potrąconego rowerzystę proszę o kontakt annafiolek123@wp.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama