Tradycji stało się zadość. Po raz kolejny w ostatnią niedzielę stycznia w kościele parafialnym pw. św. Judy Tadeusza w Mirocinie odbył się Powiatowy Koncert Kolęd i Pastorałek.
Świątynia przez kilka godzin rozbrzmiewała głosami doskonale przygotowanych i głęboko przeżywających te uroczyste chwile śpiewaków. A były wśród nich i maluszki pod opieką przedszkolanek, i soliści oraz zespoły uczniowskie szkół podstawowych.
Nie mogło zabraknąć dobrze słuchaczom znanych chóru szkolnego z Mirocina i chóru parafialnego z Nowosielec. W ich wykonaniu zebrani w skupieniu, zadumie, ale i z radością wysłuchani ponadczasowe tradycyjne kolędy i pastorałki.
Młodsi i starsi artyści otrzymali dyplomy, płyty z kolędami i słodycze, a wspaniała atmosfera i wyjątkowy nastrój koncertu były pięknym podziękowaniem od słuchaczy dla nauczycieli, którzy przygotowali wokalistów. Organizatorami wydarzenia były Starostwo Powiatowe w Przeworsku, Urząd Gminy w Przeworsku i Szkoła Podstawowa w Mirocinie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze