Reklama

Powiatowy Koncert Kolęd i Pastorałek w Mirocinie [ZDJĘCIA]

Tradycji stało się zadość. Po raz kolejny w ostatnią niedzielę stycznia w kościele parafialnym pw. św. Judy Tadeusza w Mirocinie odbył się Powiatowy Koncert Kolęd i Pastorałek.

Świątynia przez kilka godzin rozbrzmiewała głosami doskonale przygotowanych i głęboko przeżywających te uroczyste chwile śpiewaków. A były wśród nich i maluszki pod opieką przedszkolanek, i soliści oraz zespoły uczniowskie szkół podstawowych.

Nie mogło zabraknąć dobrze słuchaczom znanych chóru szkolnego z Mirocina i chóru parafialnego z Nowosielec. W ich wykonaniu zebrani w skupieniu, zadumie, ale i z radością wysłuchani ponadczasowe tradycyjne kolędy i pastorałki.

Młodsi i starsi artyści otrzymali dyplomy, płyty z kolędami i słodycze, a wspaniała atmosfera i wyjątkowy nastrój koncertu były pięknym podziękowaniem od słuchaczy dla nauczycieli, którzy przygotowali wokalistów. Organizatorami wydarzenia były Starostwo Powiatowe w Przeworsku, Urząd Gminy w Przeworsku i Szkoła Podstawowa w Mirocinie.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości