Pożar wybuchł dziś w nocy, 26 bm., w budynku wielorodzinnym na ulicy 3 Maja w Oleszycach.
Ok. godziny 1.30 służby ratunkowe przyjęły zawiadomienie o pożarze. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zabezpieczali płonący budynek wielorodzinny, z budynku niezwłocznie ewakuowano 13 osób, a strażacy z OSP Oleszyce i PSP Lubaczów przystąpili do gaszenia pożaru. Po zakończeniu akcji gaśniczej służby ratownicze przeszukały budynek, niestety okazało się, że w jednym z mieszkań znajsują się zwęglone ciało mężczyzny. Jest to najprawdopodobniej 46-letni właściciel spalonego mieszkania.
Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zebrali ślady i przesłuchali świadków.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze