Reklama

Pożar budynku.13 mieszkańców ewakuowano, jedna osoba nie żyje

Pożar wybuchł dziś w nocy, 26 bm., w budynku wielorodzinnym na ulicy 3 Maja w Oleszycach.

Ok. godziny 1.30 służby ratunkowe przyjęły zawiadomienie o pożarze. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zabezpieczali płonący budynek wielorodzinny, z budynku niezwłocznie ewakuowano 13 osób, a strażacy z OSP Oleszyce i PSP Lubaczów przystąpili do gaszenia pożaru. Po zakończeniu akcji gaśniczej służby ratownicze przeszukały budynek, niestety okazało się, że w jednym z mieszkań znajsują się zwęglone ciało mężczyzny. Jest to najprawdopodobniej 46-letni właściciel spalonego mieszkania.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zebrali ślady i przesłuchali świadków.

Reklama


fot.KPP Lubaczów
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama