Ogień strawił drewniany budynek świetlicy wiejskiej dziś w nocy, z 3 na 4 bm., w Dźwiniaczu Dolnym.
Pomimo szybko podjętej akcji straży pożarnej budynek spłonął. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Trwa ustalanie przyczyny zdarzenia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze