Po ponad 30 latach służby zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektor Sławomir Szczupak przeszedł na emeryturę. Od lutego 2010 roku nadzorował pion logistyczny podkarpackiej Policji.
Komendant wojewódzki inspektor Krzysztof Pobuta, dziękując mu za profesjonalną służbę, podkreślił, że dzięki niemu możliwe było przeprowadzenie wielu, tak ważnych, inwestycji.
Komendant Szczupak ma 58 lat. Z wykształcenia jest magistrem ekonomii, ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach. Służbę w Policji rozpoczął 32 lata temu w KWP w Bielsku Białej. Pracował też jako główny księgowy w komendzie miejskiej w Bielsku Białej, potem w Biurze Kontroli KGP. W 2006 roku objął stanowisko głównego księgowego - naczelnika Wydziału Finansów KWP w Rzeszowie. W 2010 roku objął stanowisko zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, nadzorował pion logistyki.
Od 7 marca br. obowiązki zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie pełni młodszy inspektor Tadeusz Szymanek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wstyd. Co ci ludzie na zdjęciu zrobili? Gdzie są ich osiągnięcia oprócz podwójnej brody? Oczekuję jako podatnik wskazania ich osiągnięć i za to należy się szacunek, a nie tylko za służbę.
Wstyd. Co ci ludzie na zdjęciu zrobili? Gdzie są ich osiągnięcia oprócz podwójnej brody? Oczekuję jako podatnik wskazania ich osiągnięć i za to należy się szacunek, a nie tylko za służbę.