Reklama

Pożegnanie zastępcy komendanta

12/03/2016 20:00

Po ponad 30 latach służby zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektor Sławomir Szczupak przeszedł na emeryturę. Od lutego 2010 roku nadzorował pion logistyczny podkarpackiej Policji.

Komendant wojewódzki inspektor Krzysztof Pobuta, dziękując mu za profesjonalną służbę, podkreślił, że dzięki niemu możliwe było przeprowadzenie wielu, tak ważnych, inwestycji.

Komendant Szczupak ma 58 lat. Z wykształcenia jest magistrem ekonomii, ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach. Służbę w Policji rozpoczął 32 lata temu w KWP w Bielsku Białej. Pracował też jako główny księgowy w komendzie miejskiej w Bielsku Białej, potem w Biurze Kontroli KGP. W 2006 roku objął stanowisko głównego księgowego - naczelnika Wydziału Finansów KWP w Rzeszowie. W 2010 roku objął stanowisko zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, nadzorował pion logistyki.

Reklama

 Od 7 marca br. obowiązki zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie pełni młodszy inspektor Tadeusz Szymanek.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Podatnik - niezalogowany 2016-03-12 20:51:30

    Wstyd. Co ci ludzie na zdjęciu zrobili? Gdzie są ich osiągnięcia oprócz podwójnej brody? Oczekuję jako podatnik wskazania ich osiągnięć i za to należy się szacunek, a nie tylko za służbę.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama