Dziś, 3 marca, w godz. od 10 do 16 w rzeszowskiej Hali Podpromie odbędzie się 5. edycja Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. – W zeszłym roku po naszych targach zatrudnienie znalazło ponad 300 osób – podkreśla Ewa Podgórska, kierownik Biura Karier WSIiZ.
Podczas tegorocznej edycji Podkarpackich Targów Pracy zaprezentuje się ponad 60 pracodawców. Będą to przedstawiciele firm m.in. z branży lotniczej, produkcyjnej, informatycznej, spedycyjnej, finansowej, motoryzacyjnej, hotelarskiej, gastronomicznej oraz agencje zatrudnienia.
– Jest bardzo duże zróżnicowanie, jeżeli chodzi o oferty pracy, prezentowane przez firmy podczas targów. Każdy znajdzie coś dla siebie – informuje Maryla Rarus, Biura Karier WSIiZ.
Biuro Karier WSIiZ, działające jako agencja zatrudnienia, pomaga pracodawcom w poszukiwaniu pracowników. Tylko w 2015 roku firmy z różnych branż za pośrednictwem Biura Karier WSIiZ zaoferowały ponad 3600 miejsc pracy.
Partnerem strategicznym XV edycji Podkarpackich Targów Pracy jest firma Deloitte. Partnerem technologicznym jest firma G2A.com. Partnerami wspierającymi są firmy: Asseco Poland S.A., Nestle Polska S.A., Grupa Pracuj.pl, Lufthansa Sp. z o.o. Wstęp na targi jest bezpłatny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
propaganda