Reklama

Prace przy systemie nawadniania stadionu na ukończeniu

21/07/2016 09:36

Zraszacze już pracują na boisku JKS, chociaż cała instalacja systemu nawadniania nie jest jeszcze ukończona.

Sieć składająca się z rurociągu zasilającego, ułożonego wzdłuż linii bocznej boiska, i poszczególnych sekcji nawadniających obejmuje teren o powierzchni 6825 metrów kwadratowych i wymiarach[paywall] 65 m x 105 m.

Montaż systemu to część drugiego etapu modernizacji stadionu miejskiego przy ul. Bandurskiego w Jarosławiu, realizowanego w ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego. Obejmie on także remont instalacji c.o. w budynku JKS, budowę strefy odnowy biologicznej, utworzenie Sali Pamięci JKS, wymianę siedzisk na stadionie oraz modernizację nagłośnienia. Projekt został wybrany do realizacji przez mieszkańców. Na realizację przeznaczono 200 tys. zł.

– Instalacja nawadniająca ułatwi pielęgnację i utrzymanie płyty boiska do gry w piłkę nożną oraz zapewni racjonalne gospodarowanie wodą. System nawadniania murawy wykorzystywany będzie tylko w okresie wegetacji roślin. Prace przy nim mają być zakończone do 16 sierpnia – wyjaśnia Małgorzata Młynarska z Kancelarii burmistrza Jarosławia.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości