Reklama

Prawie 200 kobiet uczciło swoje święto. Miss mogła zostać tylko jedna

Prawie 200 mieszkanek gminy Fredropol bawiło się na zorganizowanym specjalnie dla nich święcie wyprzedzającym Dzień Kobiet. Impreza była przednia. Nie zabrakło dobrego humoru i smacznego jadła ani korony dla najpiękniejszej.

Babska impreza w gminie Fredropol odbyła się w ostatnią niedzielę lutego. Na zaproszenie wójta gminy Mariusza Śnieżka odpowiedziało niemal dwieście pań i tłumnie stawiło się w świetlicy wiejskiej w Kniażycach. Tu czekały na mieszkanki gminy nie tylko suto zastawione stoły (smaczny poczęstunek był dziełem pani Anieli Szpakowskiej i Koła Gospodyń Wiejskich w Kniażycach). Przygotowano również sporą dawkę dobrego humoru w postaci występów miejscowego Kabaretu Odzyskane Talenty oraz scenek kabaretowych w wykonaniu Koła Gospodyń Wiejskich z Młodowic. Nie mogło oczywiście zabraknąć życzeń od gospodarza gminy i tańców. Muzyczną oprawę wydarzenia zapewnił Zespół „Zizi”. Korona najpiękniejszej mieszkanki gminy trafiła do pani Bogusławy Duży.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    obserwator - niezalogowany 2017-03-05 10:12:53

    Pani Wójtowa taka sucha jakby chleba nie miała w domu 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Nok - niezalogowany 2017-03-05 11:49:05

    Pierwsza nagroda to dla Ani się nale

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama